Povinné
zverejňovanie
 
Užitočné
informácie

Úradné hodiny:

Pondelok 07:30 12:00 12:30 15:30
Utorok 07:30 12:00 12:30 15:30
Streda 07:30 12:00 12:30 17:00
Štvrtok nestránkový deň nestránkový deň
Piatok 07:30 12:00 12:30 14:00

Aktuality | Správne triedenie odpadov - informácie pre občanov, učiteľov a všetkých, ktorým záleží na našej planéte

Vážení občania,

prosíme o prečítanie a pozeranie videí ako aj zdieľame informácií o odpadoch a ich tridení, kde do pozornosti dávame najmä separovanie odpadu, ktoré nám zabezpečuje lacnejšie poplatky na vývoz tuhého a triedeného dopadu.

Ďakujeme, že triedite svoj odpad !

Dovoľte nám informovať Vás o tom, že NATUR-PACK pre verejnosť pripravil ďalšiu zaujímavú reportáž súvisiacu s nedostatkami pri triedení odpadu, ktoré nachádzajú počas analýz po celom Slovensku.

O problémoch triedenia čoraz viac hovoria aj tzv. infuenceri z radov známych osobností a pridávajú sa aj výrobcovia, teda spoločnosti, ktoré produkujú výrobky, z ktorých sa skôr alebo neskôr stávajú odpady.

https://www.youtube.com/watch?v=HKy3QYHgj1Q&feature=youtu.be    triedenie odpadov

NATUR - PACK O PET FĽAŠIACH:
PET fľaša je výborným príkladom vynikajúco recyklovateľného materiálu, ktorý však na Slovensku veľmi často končí na skládkach odpadov alebo v prírode.
radi by sme Vás informovali o tom, že sme na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti zverejnili ďalšiu reportáž zo série obľúbených náučných videí z recyklačných závodov na Slovensku, tentokrát zo závodu na recykláciu PET fliaš. 
https://www.youtube.com/playlist?list=PLtsMDfsimZvXDT7AkiRzhzk1z8KKtHFxQ 


Zároveň dávame do pozornosti, že od piatka 5. júna 2020 od 19:00 až do nedele 7. júna 2020 do 19:00 si budete môcť pozrieť celý film PET kajak Projekt, ktorý na 48 hodín zverejníme v novinkách na našej webovej stránke: https://www.naturpack.sk/novinky/

PRE UČITEĽOV OD NATUR_ PACKU:

https://www.youtube.com/watch?v=zA6ByfNDG00&feature=youtu.be

Pekný deň,

dovoľte nám informovať Vás o tom, že sme práve dnes zverejnili videonávod pre učiteľov na prácu so vzdelávacím portálom www.garbagegobblers.sk. Videonávod nájdete na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti po kliknutí SEM alebo aj priamo v dolnej časti tohto newsletteru.

Sme presvedčení, že vzdelávací portál www.garbagegobblers.sk bude užitočným spestrením a doplnením aktuálnej online výuky pre učiteľov predovšetkým základných a materských škôl. Portál sa zameriava na témy predchádzania vzniku odpadov, ich triedenia a recyklácie.

Aktuality 2021

Zobraziť archív